Релаксація та комфорт

   м. Київ, пр-т В. Лобановського, 6А (вхід зі сторони проспекту), прим. 139 (2 пов.)
.     м. Вишневе, вул. Київська, 2А, тел. (098) 912 47 42; (099) 664 22 25
    Працюємо без вихідних з 10:00 до 22:00
    Графік роботи салонів на НОВОРІЧНІ СВЯТА в розділі КОНТАКТИ

Послуги та ціни

Традиційний
тайський масаж

60 хв – 650 грн
спец. ціна – 399 грн*
90 хв – 850 грн
120 хв – 1050 грн

Інтенсивний сухий масаж, в якому використовуються елементи пасивної йоги. Виконується в кімоно зі 100% бавовни на татамі (твердий матрац). Майстер використовує елементи акупресури (натискання), розтягування, скручування та глибоко пропрацьовує суглоби та м’язи всього тіла. Такий активний вплив розслабляє мязи та відновлює після фізичних навантажень, знімає емоційну напругу, покращує стан кровоносної та лімфатичної системи, сприяє покращенню сну. Після цього масажу шкіра стає пружною, прискорюється метаболізм, що позитивно позначається на фігурі. Хребту повертається гнучкість, суглобам — рухливість.
*Happy Hours: деталі тут

Традиційний тайський
масаж в чотири руки

60 хв – 960 грн
90 хв – 1250 грн
120 хв – 1550 грн

Цей вид масажу виконується одночасно двома майстрами, які дотримуються певної послідовності в роботі з тілом: перший майстер починає працювати зі стопами, в той час як як другий майстер працює з верхньою частиною тіла. Робота двох майстрів забезпечує більш ретельне пропрацювання організму та насолоду від масажу по всьому тілу одночасно.

Традиційний тайський
масаж для двох

60 хв – 1150 грн
90 хв – 1500 грн
120 хв – 1850 грн

Масаж виконується двома майстрами в одній кімнаті одночасно. Це відмінний спосіб романтично провести час з близькою людиною разом та розділити радість й насолоду від масажу. Під час масажу відбувається обмін позитивними емоціями та енергією.

Тайський масаж
з ефірними оліями

60 хв – 750 грн
спец. ціна – 499 грн*
90 хв – 950 грн
120 хв – 1150 грн

Масаж виконується в одноразовій нижній білизні. Майстер рівномірно наносить на тіло теплу олію та м’якими плавними рухами масажує, втираючи її в шкіру. На відміну від традиційного тайського масажу – масаж більш ніжний, тут не використовуються елементи йоги, немає скручувань і глибоких натискань. Масаж з ефірними оліями ідеальний для клієнтів, які хочуть відпочити, зняти хронічну втому та стрес, дати відпочинок тілу після фізичних навнтажень. Ароматична олія зволожує шкіру і робить її еластичною та гладкою. 
*Happy Hours: деталі тут
 

Тайський масаж з ефірними оліями в 4 руки

60 хв – 1100 грн
90 хв – 1400 грн
120 хв – 1700 грн

Виконується двома масажистами одночасно. Майстри працюють синхронно, що створює неймовірний ефект емоційного та фізичного релаксу. Парна техніка дозволяє дбайливо та максимальнодбайливо приділити увагу кожній частині тіла.

Тайський масаж з ефірними оліями для двох

60 хв – 1350 грн
90 хв – 1750 грн
120 хв – 2150 грн

Масаж виконується двома майстрами в одній кімнаті одночасно. Це відмінний спосіб романтично провести час з близькою людиною разом та розділити радість й насолоду від масажу. Під час масажу відбувається обмін позитивними емоціями та енергією. Масаж з ефірними оліями для двох – це неповторний ритуал, який здатний збалансувати енергії Вашого тіла для того, щоб привести його в стан рівноваги. Після такого масажу Ви отримаєте глибинне розслаблення і відчуєте приплив нових життєвих сил.

Тайський масаж гарячими
трав’яними мішечками

60 хв – 750 грн
90 хв – 950 грн
120 хв – 1150 грн

Поєднання традиційного масажу, ароматерапії і прогрівання тіла мішечками із сумішшю тайських гірських трав та прянощів. Першу частину сеансу займає традиційний тайський масаж – поки майстер працює з тілом клієнта, на водяній бані розігріваються мішечки. По закінченню традиційного, розпочинається масаж з використанням трав’яних мішечків. М’який вплив тепла і випарів цілющих трав надають оздоровчий ефект – покращують відтік лімфи, знімають напругу та втому. Аромат і цілющі властивості трав відновлюють нервову систему, нормалізують обмін речовин та поліпшують стан шкіри.

Тайський масаж з гарячим камінням Stone Therapy


90 хв – 1000 грн
120 хв – 1250 грн

В основі cтоунтерапії лежить температурний вплив на організм, особливо на мязи та судини. Масаж виконується за допомогою спеціальних базальтових каменів, природнього походження, різного розміру овальної форми, які нагріті до заданої температури. Майстер викладає камені змащені олією на тіло в певному порядку, здійснючи точковий масаж. Камені віддають своє тепло і енергію, приводячи в гармонію Ваш фізичний і душевний стан. Гарячі камені розслабляють м’язи, знімають спазми.

Тайський антицелюлітний масаж – Slim Massage

60 хв – 850 грн
90 хв – 1050 грн
120 хв – 1250 грн

Особливий вид масажу з використанням спеціальних косметичних засобів та техніки виконання – похлопування, розминання та розтирання. Найбільша увага під час сеансу приділяється животу, стегнам та сідницям. Цей масаж спрямований на корекцію фігури та зниження ваги, сприяє виведенню токсинів, підсилює лімфоток, допомагає зменшити жирові відкладення і поліпшити метаболізм. Курс із серії послідовних сеансів дозволяє в короткий проміжок часу позбутися накопичень підшкірного прошарку жиру на стегнах, зменшити обсяг талії, зробити більш пружною і підтягнутою мязи та шкіру, дарує їй красу та пружність.

Тайський
масаж обличчя

60 хв – 850 грн
90 хв – 1050 грн
120 хв – 1250 грн

Масаж є частиною традиційного тайського масажу, в якому значна частина уваги приділяється обличчю. Виконується із застосуванням спеціальних косметичних засобів та тайського бальзаму. На обличчі людини знаходиться 57 мязів, які потребують догляду, розслаблення та тонусу одночасно для забезпення здорового стану та красивого вигляду. Під час масажу живиться шкіра обличчя, зміцнюються м’язи та судини, розгладжуються дрібні зморшки та попереджається поява нових, підтягуються повіки, підборіддя та щоки, покращується кровообіг, тонус шкіри та колір обличчя. Масаж стимулює обмінні процеси в шкірі обличчя, завдяки чому підвищується її пружність та поліпшується загальний стан шкіри.

Тайський
масаж ніг

60 хв – 700 грн
90 хв – 900 грн
120 хв – 1100 грн

Масаж є частиною традиційного тайського масажу, в якому значна частина уваги приділяється ногам. Виконується від стопи до коліна із застосуванням спеціальної дерев’яної палички, масажної олії та тайського бальзаму. Тайський масаж ніг спрямований на рефлексогенні зони стоп, завдяки цьому відбувається стимуляція роботи внутрішніх органів людини. Масаж знімає втому, усуває набряки та важкість у ногах.

Попередження та перестороги для виконання масажу

УВАГА!
Масаж не можна проводити при високому артеріальному тиску, травмах хребта, переломах кісток, захворюваннях крові, судин, шкіри, м’язів, кісткової системи, суглобів, тромбозі, варикозному розширенні вен, онкологічних захворюваннях, захворюваннях щитовидної залози, епілепсії, бронхіальній астмі, алергії на ефірні олії чи інші засоби, що використовуються під час масажу, вагітності.

При нехтуванні застережень щодо вищезазначених захворювань, клієнт самостійно несе відповідальність за наслідки, що можуть наступити при виконанні масажу.
    Ми піклуємось про ваше здоров’я та безпеку! Дякуємо за співпрацю!

ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ

Це найкраща можливість зробити приємний та корисний подарунок

Подарункові сертифікати існують 2-х видів:
– грошовий сертифікат;

– сертифікат на масаж. 

Cертифікат потрібно пред’явити адміністратору салону перед початком масажу. Термін дії вказано на сертифікаті.

Правила придбання та використання Сертифікату – ознайомитись

Персонал

Майстер Кіт
сертифікований масажист

рік народження – 1972 р.
зріст – 159 см, вага – 59 кг

Майстер Мінні
сертифікований масажист

рік народження – 1980 р.
зріст – 155 см, вага – 51 кг

Майстер Ной
сертифікований масажист

рік народження – 1970 р.
зріст – 150 см, вага – 58 кг

Майстер Богдана
сертифікований масажист

рік народження – 1993 р.
зріст – 167 см, вага – 50 кг
———
володіє українською та російською мовами – зручно спілкуватись та пояснити потреби

Майстер Малі
сертифікований масажист

рік народження – 1969 р.
зріст – 145 см, вага – 46 кг

Майстер Мач
сертифікований масажист

рік народження – 1975 р.
зріст – 152 см, вага – 56 кг

Майстер Аім
сертифікований масажист

рік народження – 1981 р.
зріст – 155 см, вага – 52 к

Марина
Адміністратор

просп. В. Лобановського, 6А

Вікторія
Адміністратор

просп. В. Лобановського, 6А

Катерина
Адміністратор

м. Вишневе, вул. Київська, 2А

Наталія
Адміністратор

м.Вишневе, вул. Київська, 2А

ДИСКОНТНА ПРОГРАМА

Зареєсторовані клієнти отримують знижки на всі послуги салону у розмірі:

 • 10% = 5% знижка + 5% бонус (після 10 масажів)
 • 15% = 10% знижка + 5% бонус (після 15 масажів)
 • 20% = 15% знижка + 5% бонус (після 20 масажів)
 • 25% = 15% знижка + 10% бонус (після 25 масажів)
 • 30% = 20% знижка + 10% бонус (після 30 масажів)
Номер Вашого мобільного – це номер Вашої картки, називаючи який Ви ідентифікуєте себе як клієнта, що дає Вам можливість накопичувати бонуси та отримувати знижки.
Бонусні бали та знижки нараховуються тільки при оплаті повної вартості масажу.
Якщо Ваші друзі та знайомі назвуть номер Вашого мобільного, Ви отримаєте бонусні бали на свій рахунок, а вони – знижку, згідно Вашого номіналу.
Бонусами можна розрахуватися за будь-який вид масажу або подарунковий сертифікат на масаж, окрім акційних. Кошти, накопичені на бонусному рахунку, маєте право використати тільки Ви особисто.
Термін дії бонусних балів – 3 місяці від дати останньої покупки.
Для участі у дисконтній програмі необхідно
заповнити анкету постійного клієнта.

Акції

Happy Hours
у м.Вишневе!
Тайський масаж 399 грн

Традиційний тайський масаж (60 хв) – 399 грн. Тайський масаж з ефірними оліями (60 хв) – 499 грн. Спеціальні ціни діють в будні дні (Пн-Пт) з 10:00 до 18:00 в салоні у м.Вишневе. Пропозиція не діє у вихідні (Сб-Нд) та святкові дні. У вказані години має розпочатись сеанс масажу.   На всі інші масажі діє знижка -20%.
Пропозиція діє до 31.12.2019 лише в салоні у м.Вишневе, без обмежень у днях та часі.   .

АКЦІЯ
МІСЯЦЯ

Даруємо знижку -20% на Тайський масаж з гарячим камінням – Stone Therapy. Пропозиція діє протягом місяця: з 01.12.2019 до 31.12.2019, без обмежень у днях та часі. Знижки  не сумуються вашим номіналом дисконтно-бонусної програми та з іншими акціями салону.

ho-ho-ho!
Знижка на подарункові сертифікати

ЗНИЖКА -20% на придбання подарункових сертифікатів “Xo-Xo-Xo!”.
Термін дії акції – до 31.12.2019. Термін дії сертифікатів: з 01.01.2020 по 31.01.2020. Знижки  не сумуються Вашим номіналом дисконтно-бонусної програми та з іншими акціями салону.

Happy Hours!
Тайський масаж
від 399 грн

Спеціальні ціни діють в будні дні (Пн-Пт) на 2 види масажів: – Традиційний тайський масаж (60 хв) о 10:00 – 399 грн (запис тільки по телефону – з сьогодні на завтра) з 10:15 до 16:00 – 549 грн – Тайський масаж з ефірними оліями (60 хв) о 10:00 – 499 грн (запис тільки по телефону – з сьогодні на завтра) з 10:15 до 16:00 – 649 грн Пропозиція не діє у вихідні (Сб-Нд) та святкові дні. У вказані години має розпочатись сеанс масажу.

Знижка на подарункові
сертифікати

 • при купівлі 10 подарункових
  сертифікатів – 10%
 • при купівлі 20 подарункових
  сертифікатів – 20%

*Увага! Знижки та акції не сумуються.

Контакти

САЛОН НА ЛОБАНОВСЬКОГО

м. Київ, Солом'янський район, просп. В. Лобановського, 6А (вхід зі сторони проспекту), прим. 139 (2 пов.)

Зручний та безпечний підземний паркінг супермаркету "Новус"

(067) 449 43 46(066) 028 79 89


САЛОН У м.ВИШНЕВЕ

м. Вишневе, вул. Київська, 2А (ліворуч від ТРЦ Cherry Mall)

(098) 912 47 42(099) 664 22 25


Працюємо без вихідних з 10:00 до 22:00

ГРАФІК РОБОТИ САЛОНІВ НА СВЯТА:

31.12.2019 - з 10:00 до 16:00

01.01.2020 - Вихідний

06.01.2020 - з 10:00 до 16:00

07.01.2020 - Вихідний